Mad Dex 2 1.1.8 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu26.7 MB
  • Üreticigame guild
  • Kurulum"mad-dex-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 449 views

Güncelleme Tarihi

Mad Dex 2 oyununda kontrol ettiğiniz karakterin arkadaşını kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa atılıyorsunuz. Düşmanınız siz kız arkadaşınızı her kurtarmayı başardığınızda onu tekrar elinizden alıyor ve tekrar peşinden gitmeye başlıyorsunuz. Oyunda düşmanla savaşmıyorsunuz fakat zorlu yollardan ilerleyerek bölümü geçip en sonunda kız arkadaşınız kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oyun macera oyunu olsada oldukça beceriye dayalı bir oyun olduğunu rahatça söyleyebilirim.

Bölümlerde hazırlanmış tuzaklar ve karşınıza çıkan engelleri aşmanız ve bitişe ulaşmanız gerekiyor. Bölümleri geçtikçe kız arkadaşınızı kurtarmaya daha çok yaklaşacaksınız. Sizde hem hikayesi,hem oynanışı hemde grafikleriyle oldukça iyi olan,bir yandan çıldırtıp bir yandanda eğlendiren bu Max Dex 2 oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.