Make More! 1.8.12 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu23.6 MB
  • ÜreticiFingersoft
  • Kurulum"make-more-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.068 views

Güncelleme Tarihi

Make More! oyunu bir fabrikanın başına geçerek işçilerini yönetebileceğiniz bir oyundur. Oyun kapitalist bir düzen üzerine kurulmuş bir oyun,oyunda bir çok şeyi üretebiliyor ve satabiliyorsunuz. Yemek olsun,eşya olsun veya hayvanlarla ilgili şeyler olsun bunların hepsini üretip satabiliyorsunuz. Fabrikada işçiler çalıştırıyorsunuz ve bu işçileri ekrana tıklayarak hızlandırabiliyorsunuz. Eğer yorulmak istemiyorsanız onlar kendi kendinede çalışıyor fakat bu biraz yavaş oluyor. Paranızı kazandıkça bu işçilerin iş kapasitesini yükseltiyor ve onların daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

Oyunda ilk fabrikanızda iyi bir gelire ulaştıktan sonra farklı fabrikalarda açabiliyor ve onlarıda yönetebiliyorsunuz. Oyun oldukça eğlenceli ve bu tarz bir oyunun keyfini kaçıracaktır para hilesi fakat yinede ben para hilesiyle oynamak istiyorum diyorsanız Make More! oyununun para hileli apksını indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.