Max Payne Mobile v1.6 Full Apk İndir

GeliştiriciRockstar Games
Sürüm:1.6
Kategori:OYUNLAR
Boyut:1.12 GB
Dil:İngilizce

Rockstar Games’in yapımını üstlendiği bir oyun olan Max Payne oyununda Max isimli bir karakteri yöneteceksiniz, bu karkater bir polis memuru ve kendini karısının ve çocuğunun katili olan adamı bulmaya adamış. Sizin oyundaki amacınız görevleri tamamlayıp ipuçlarını bularak karınızın ve çocuğunuzun katilini bulmak ve onların bütün şebekesini çökerterek intikamınızı almak olacak. Bilgisayar platformlarında oldukça beğeni alan oyun, şimdide mobilde bizleri karşılıyor.

Eğer hem fps hemde hikaye oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız, hem arada sırada savaşlara katılıyorsunuz hemde kendinizi bir çok aksiyon ve maceranın içerisinde buluyorsunuz. Oyun ilerledikçe daha da ilginçleşip güzelleşiyor ve buda oyundan sıkılmamanızı sağlıyor. Oyun iyi görüntüsünün yanında çok iyi bir hikayeye ve sürükleyiciliğe sahip. Sizde normalde fiyatı 13 tl olan oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve bu aksiyona katılabilirsiniz.

Kurulum

Oyunu oynayabilmek için önce SD Datayı indirin,indirdiğiniz rarın içerisinde bulunan "com.rockstar.maxpayne" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurarak oyunu oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir