Max Payne Mobile v1.6 Full Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 1,75 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu1.12 GB
  • ÜreticiRockstar Games
  • KurulumOyunu oynayabilmek için önce SD Datayı indirin,indirdiğiniz rarın içerisinde bulunan "com.rockstar.maxpayne" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurarak oyunu oynayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.714 views

Güncelleme Tarihi

Rockstar Games’in yapımını üstlendiği bir oyun olan Max Payne oyununda Max isimli bir karakteri yöneteceksiniz, bu karkater bir polis memuru ve kendini karısının ve çocuğunun katili olan adamı bulmaya adamış. Sizin oyundaki amacınız görevleri tamamlayıp ipuçlarını bularak karınızın ve çocuğunuzun katilini bulmak ve onların bütün şebekesini çökerterek intikamınızı almak olacak. Bilgisayar platformlarında oldukça beğeni alan oyun, şimdide mobilde bizleri karşılıyor.

Eğer hem fps hemde hikaye oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız, hem arada sırada savaşlara katılıyorsunuz hemde kendinizi bir çok aksiyon ve maceranın içerisinde buluyorsunuz. Oyun ilerledikçe daha da ilginçleşip güzelleşiyor ve buda oyundan sıkılmamanızı sağlıyor. Oyun iyi görüntüsünün yanında çok iyi bir hikayeye ve sürükleyiciliğe sahip. Sizde normalde fiyatı 13 tl olan oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve bu aksiyona katılabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.