Merge Plane 1.17.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu58.5 MB
  • ÜreticiMerger Games
  • Kurulum"merge-plane-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 886 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Merge Plane oyunu isminden bir uçak sürme gibi oyunu gözükse de aslında durum biraz farklı, oyunda bir uçak pistinin başına geçeceksiniz ve buradaki uçakları kontrol ederek aynı anda bir çok uçağı uçurmaya çalışacaksınız. Sadece bununla kalmayacak ve pistin kontrolünü elinize almak dışında pistteki uçakları geliştirmek ve yenilerini almakta tamamen sizin elinizde olanacak. İki uçağı birleştirerek daha gelişmiş ve yeni bir uçak elde edebileceğiniz bu oyunda çok eğleneceksiniz.

Eğer hilesiz olarak oynarsanız oyun içerisinde maddi sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz ve bu durum oyunun tadını biraz kaçırıyor diyebilirim. Bu nedenle sizlere Merge Plane apk oyunun para hileli modunu sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz uçakları satın alarak geliştirebilecek ve oyunu daha eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. Sizde uçakların git gellerini kontrol ederek bir uçak pistinin başına geçmek istiyorsanız hemen indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.