Mine Survival 2.1.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu76.2 MB
  • ÜreticiWILDSODA
  • Kurulum"mine-survival-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 537 views

Güncelleme Tarihi

Mine Survival bir hayatta kalma oyunudur. Oyun grafik bakımından çok hoş bir görüntüye sahip ve insanın oynayasını getiriyor,ayrıca oyundaki zorluk seviyenizi belirleyerek oynuyorsunuz. Kolay orta ve zor olmak üzere 3 zorluk derecesi bulunuyor ve bunlardan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz,başladığınız dünyada tehlikeler sizi karşılayacak ve sizde bu tehlikeler arasında hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Amacınız sadece canavarlarla vb. savaşmaya çalışmak değil,ayrıca hem kendinize bir yaşam alanı oluşturmalı hemde avlanarak açlığınızıda halletmelisiniz. 3 boyutlu grafiğe sahit olan bu oyunda gerçekten çok eğleneceğinizi düşünüyorum her şey çok güzel ayarlanmış. Kolayda bile oynasanız bu kadar zorluk birleşince o bile pek kolay olmuyor diyebilirim. Para hilesi sayesinde oyunu daha kolay hale getirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.