Mucho Taco 2.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu29.8 MB
  • Üretici Noodlecake Studios Inc
  • KurulumMucho Taco'yı indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 194 views

Güncelleme Tarihi

Mucho Taco oyunu clicker türünde bir oyundur. Oyunda yaptığınız şeyler ise kendi restorantınızda taco satmak. Oyun Noodlecake Studios Inc stüdyosu tarafından geliştirilen oldukça başarılı ve eğlenceli bir oyundur. Oyun clicker türünde bir oyun olduğu için hem sizi zorlamayacak hemde eğlendirecektir. Oyunun belirli bir sonu yok çünkü siz geliştikçe oyun devam ediyor ve kendinizi daha fazla geliştiriyorsunuz. Hem restorant hemde yemek konusunda kendinizi geliştirebildiğiniz bu oyunda geliştirmeniz gereken şeylerden en önemlisi ise Taco’dur. Taco başta standart malzemeleriyle yapılırken daha sonra ise siz geliştirdikçe yeni sebzeler ve malzemeler elde edip, Taco’yu daha pahalıya satarak hem daha fazla para kazanıp hemde daha iyi olduğu için fazla müşterilere ulaşabiliyorsunuz.

Ekranın orta tarafında bulunan tacoyu müşteriye sürüklediğinizde 1 adet taco satmış oluyorsunuz ve oyun bu tarzda ilerliyor. Oldukça eğlenerek oynayabileceğiniz bu oyunu sitemiz üzerinden hileli bir şekilde indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.