Netflix 7.39.0 Full Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 3,57 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya BoyutuCihaza göre değişir
  • ÜreticiNetflix Inc.
  • KurulumNetflix Apk'yı indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 22.432 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Netflix Full Apk İndir, insanların film izleme sorununu neredeyse kökten ortadan kaldıran ve tüm dünyanın bildiği ve kullandığı bir online dizi film izleme platformudur. Fakat bu platformdaki dizi ve filmleri izlemek için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor, ilk ay ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı çok seveceğinizi garanti ederim. Bir çok ödüllü diziyi, film ve belgeseli hatta bir çok sinemaya çıkmış Türk filmlerini bünyesinde bulunduran Netflix apk‘da aradığınızı bulamamanız neredeyse imkansız.

En güzel özelliklerinden birisi ise telefonunuzdaki Netflix uygulamasındaki hesabınızı eğer özelliğiniz varsa televizyonunuzda bile açabiliyor ve kaldığınız filme oradan devam edebiliyorsunuz. Dilediğiniz her yerde birbirinden iyi dizi, film, belgesel ve hatta interaktif seçenekler sunan dizileri bile izleyebileceksiniz. Netflixte bazı belgesel ve filmlerde film sizin seçeneklerinize göre şekilleniyor ve sizin seçtikleriniz doğrultusunda farklı bir sona ulaşıyorsunuz. Bu tarz özellikler barındıran Netflix Full Apk‘da seveceğiniz şeyler;

Sürekli güncel olarak yeni diziler ve filmler eklendiği için bir sürü birbirinden iyi diziye tek uygulamadan ulaşabileceksiniz. Bunun yanında bir hesabı sadece bir kişi değil 5 kişide kullanabilirsiniz ve herkes için ayrı bir hesap olacak, hesabınız sizin izlediğiniz filmlere ve dizilere göre şekillenip ona göre öneriler sunacak ve bu sayede izleyecek bir şey bulma konusunda hiç zorlanmayacaksınız. En iyi özelliği ise izlemek istediğiniz dizi veya filmin bütün bölümlerini indirerek daha sonra gittiğiniz yerde internet kullanmadan çevrimdışı olarak izleyebileceksiniz. Sizde hemen uygulamayı google play store üzerinden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ