Noblemen: 1896 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciFoursaken Media
Sürüm:1.00.03.5
Kategori:OYUNLAR
Boyut:8.1 MB
Dil:İngilizce

Noblemen: 1896 oyunu eski zamanlarda geçen bir savaşma oyunudur. Oyun bilgisayar oyunlarını aratmayacak düzeyde bir oyun, eğer savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle Noblemen: 1896 oyununun bağımlısı olacağınızı söyleyebilirim. Oyun biraz fazla alan kaplasa da kesinlikle buna değecek bir oyun. Oyunda bir ordunun başına geçecek ve onu yöneteceksiniz, ordunuz la beraber savaşlara katılacak ve düşmanı yenmeye çalışacaksınız.

Aksiyonun hiç bitmediği bu oyunda tanklarla,uçaklarla veya toplarla her şekilde savaş yapacaksınız. Savaş atmosferini size en iyi şekilde yansıtabilen bu oyunu bana kalırsa kulaklıkla oynamanız sizin için daha iyi ve keyifli olacaktır. Çünkü gerçekten o atmosferi size yaşatıyor. Oyunu para hileli oynayıp daha da kolaylaştırmak istiyorsanız sitemizden indirip oynayabilirsiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak isterseniz öncelikle sd data dosyasını indirip rarın içinde bulunan "com.foursakenmedia.noblemen" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir