Ocean Is Home: Survival Island 3.3.0.8 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu97 MB
  • ÜreticiBirdy Dog Studio
  • Kurulum"ocean-is-home-survival-island-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.624 views

Güncelleme Tarihi

Ocean Is Home: Survival Island oyununda isminden de anlaşabileceği gibi hayatta kalmaya çalışacaksınız. Oyunda ıssız bir adada deniz kenarında başlıyorsunuz oyuna ve önce kısa bir öğreticiye katılıp oyunda neyi nasıl yapacağınızı öğreniyorsunuz ve daha sonra bütün her şey sizin elinizde oluyor. Etraftan işinize yarayacak şeyleri toplamalı, yakacak ve yiyeceğinizi bulmalı ve iyi bir gün geçirmeye çalışmalısınız. Bu tarz oyunlarda hile pek tercih edilmemesi gerekiyor oyunun keyfini bozmaması için fakat daha iyi yerlere gelmek isteyen arkadaşlar için bu hileyi sizlere sunuyoruz.

Normalde oyuna küçük bir çakı ile başlayıp bununla av yapmaya vb. başlıyorsunuz fakat hileli mod sayesinde parayla istediğiniz silahı vb. alabiliyor ve makineli tüfekle avlanabiliyorsunuz. Sizde eğlenceli ve zorlayıcı bir hayatta kalma macerası için oyunu indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.