Offroad Outlaws 4.1.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu129.8 MB
  • ÜreticiBattle Creek Games
qr code
  • Toplam İndirme : 386 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Offroad Outlaws oyunu arazilerde araç sürmeyi seven kardeşlerim için kesinlikle önerdiğim bir oyun, engebeli arazilerde Offroad aracınız ile birlikte bitişe ulaşmaya çalışacak ve görevleri tamamlayacaksınız. Her ilerlediğinizde daha zorlu mekanlar ve dağlık alanlar sizi bekliyor olacak, iyi bir arabayla engebeli yolları aşacağınız ve arazilerde tozu dumana katacağınız bu oyunda gerçekten eğlencenin sınırlarını zorlayacaksınız. Offroad oyunları çoğunlukta olsa da bu Offroad Outlaws apk oyunu kendisine diğer oyunlara göre farkını ortaya koyarak profesyonel bir oyun ortaya çıkarmış.

Offroad Outlaws oyununda bölümler olsa da bu bölümleri geçmeniz uzun sürebiliyor, yani uzun ve zorlu bir yolculuk sizi bekliyor olacak bölümlerde. Her zaman karşınıza çıkan farklı araziler ve yeni engelleri aşarak bölümü bitirmeye çalışacaksınız. Oyun içerisinde istediğiniz arabayı alabilmeniz gerçekten oyuna ayrı bir eğlence katıyor çünkü ne kadar iyi bir Offroad aracınız varsa oyun o kadar iyi bir hâle geliyor. Sizde hemen para hileli apk olarak indirip Offroad Outlaws’ta aracınız ile engebeli arazilerde araba sürmenin keyfini çıkarın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ