Operate Now: Hospital 1.20.4 Para Hileli Apk İndir

Güncelleme Tarihi

Operate Now: Hospital oyunu iyi grafiklere sahip bir ameliyathane oyunu.Son zamanlarda bu tarz hastanede geçen ve ameliyat yapma oyunları google play platformlarında oldukça çoğaldı ve Operate Now: Hospital oyunu bu kategorideki başarısını gösterdi.Oyun içerisinde farklı farklı ameliyatlara giriyor ve hastaneden verilen görevleri gerçekleştiriyorsunuz.Görevleri yaptıkça farklı ameliyatlara giriyor ve daha farklı deneyimler elde ediyorsunuz.Ayrıca oyun çok rahatsız edici bir grafikte barındırmıyor fakat bu tarz şeyleri pek sevmiyorsanız tavsiye etmem.

Ayrıca oyunda en ufak bir şeyi bile dikkatli yapmalısınız çünkü bir insanın sağlığını elinde tutuyorsunuz bu yüzden ufak bi hatanızda bile görevi tamamlayabilir ve baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.Sizlere oyun içerisinde kolaylık olsun diye Operate Now: Hospital oyununun para hileli apksınıda sunuyoruz,yeni ameliyatlara girip bir doktor olarak hastahanede  iyi şeyler başarmak istiyorsanız sizde Operate Now: Hospital oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.