Pako – Car Chase Simulator 1.0.5 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu49.8 MB
  • ÜreticiTree Men Games
  • Kurulum"pako-car-chase-simulator-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 282 views

Güncelleme Tarihi

Pako – Car Chase Simulator oyunu arabanızla birlikte polislerden kaçmaya çalışacağınız bir oyundur. Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve zaman geçirmek istiyorsanız kesinlikle bu oyun size yetecektir. Oyunun mantığı hep aynı kalmasına rağmen bölümlerde getirdikleri farklılıklar sayesinde her zaman farklı bir oyun oynuyormuş hissini veriyor. Bazen bir futbol sahasında polislerden kaçmaya çalışıyorsunuz bazen ise caddelerde.Oyunda kaçmak haricinde bir şey daha var oda etrafa çarpmamanız gerektiği.

Eğer arabanızla bir yere çarparsanız arabanız patlıyor ve bölüme tekrar başlıyorsunuz. Oyunun kontrolleride oldukça basit,sağ ve solda iki tane tuşla arabınız kolayca yönetebiliyorsunuz. Bazı bölümlerde dar alanlarda polislerden kaçmaya çalışırken bazılarında ise işlek çaddelerde arabalarıda geçerek polisten kaçmaya çalışıyorsunuz. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirebilecek ve eğlendirici bir oyun arıyorsanız kesinlikle Pako – Car Chase Simulator oyununu para hileli olarak indirmelisiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.