Piano Tiles 2 3.1.0.226 Sonsuz Can Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu57.8 MB
  • ÜreticiClean Master Games
  • Kurulum"piano-tiles-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 505 views

Piano Tiles 2 oyunu Google Play Mağazalarında bulunmayan bir konseptle piyasaya gelmiş ve oldukça kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesini yakalamış ve beğenisini kazanmıştır.Oyunda karşınıza çıkan siyah yerlere o yer bitene kadar basılı tutmanız ve seçtiğiniz şarkının notalarını çalmalısınız.Oyun bu şekilde ilerliyor ve sizde en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz.Karşınıza oyunu oynarken siyah siyah kutu tarzı şeyler çıkıyor ve bunlara basmanız ve bitirmeniz lazım.Eğer basmazsanız yanıyorsunuz ve baştan devam etmek zorunda kalıyorsunuz,ayrıca yanlışlıkla farklı yerede basarsanız aynısı oluyor.

Açıkçası oyun gerçekten güzel düşünülmüş ve bir yandanda şarkının sizin haraketinizle beraber ilerlemesi oyunu daha keyifli bir hale getiriyor,sırf bu sebepten dolayı oyunu kesinlikle kulaklıkla oynamanızı öneririm çünkü kendinizi müziğe verdiğinizde daha eğlenceli oluyor.Oyunda farklı farklı modlar bulunuyor ve bu modların her biri diğerinden daha zor ve daha farklı.Sende bu eğlenceli oyunu sınırsız can hileli bir şekilde oynamak istiyosan hemen indir ve oynamaya başla!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.