Plague Inc. 1.16.3 Kilitleri Açık ve Sonsuz Dna Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 3,04 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu54.6 MB
  • ÜreticiMiniclip.com
  • Kurulum"plague-inc-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 20.381 views

Güncelleme Tarihi

Bilim kurgu filmlerini andıran bu Plague Inc. oyunu bana sorucak olursanız mobil oyunlar için gerçekten bir baş yapıt. Oyunda bir virüs tüm dünyaya yayılıyor ve siz bu virüsün yayıldığı yerleri temizlemeye ve bu virüsü yenmeye çalışıyorsunuz. Kısacası dünyanın kaderi sizin elinizde fakat bu kurtarma olayı öyle kolay olmuyor bunun sebebi oyun düz mantık değil strateji üzerine olması oyunu zorlaştırıyor ve güzelleştiriyor.

Plague Inc. oyununda virüsleri temizlemek için DNA’ları kullanıyorsunuz bu yüzden bu oyunda bunların önemi çok oluyor. Bizde oyunun kolaylaşması için ve sizin kolayca virüsleri temizleyerek onlara karşı kazanabilmeniz için Plague Inc. oyununun hem sonsuz dna hileli hemde kiltileri açık hileli sürümünü sizlere sunuyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (9)

YORUM YAZ