Plants vs. Zombies 2 Hileli Apk İndir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu16.1 MB
  • ÜreticiELECTRONIC ARTS
  • Kurulum
    • "pvz2681mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 828 views

Güncelleme Tarihi

Plants vs. Zombies 2 oyunu,bitkilerin ve zombilerin karşılaştığı ve savaştığı eğlenceli strateji türüne sahip olan bir oyundur.İlk serisi çıktığında Google Play Mağaza larında oldukça büyük yankı uyandıran Plat vs. Zombies oyunu,şimdide 2. serisiyle bizi karşılıyor.Plant vs. Zombies kendine özgü düşünce tarzı ve oyun yapısıyla çoğu oyun severi kendisine bağladı,oyunun amacını özetlicek olursak sizin kontrolünü sağladığınız bitkileri istediğiniz yerlere yerleştiriyorsunuz ve bu bitkilerin hepsinin kendine özel bir özelliği var ve siz bu özelliklere göre stratejinizi belirleyip zombileri yenmeyi ve hayatta kalmayı hedefliyorsunuz.Bu anlattığım pek kolay değil,çünkü zombiler sürü sürü geliyor ve her gelen bir sonraki sürü diğerinden daha güçlü oluyor ve oyun oldukça zorlaşıyor.Bundan dolayı yapacağınız stratejiyi iyi bir şekilde izlemeli ve ona göre davranmalısınız.

Ayrıca bu kendine özgü yetenekleri olan bitkileri isteğiniz doğrultusunda geliştirebiliyor ve güçlüleştirebiliyorsunuz,eğer bunu yapmazsanız zombilere karşı kazanmanız çokta mümkün olmuyor.Oyun gerçekten çok iyi ve uzun soluklu bir yapıya sahip,böyle oturup bütün gün oynıyabileceğiniz hoş bir oyun.Bizim sizlere verdiğimiz para hilesi sayesindede bu oyununun zevkini katlıyacak ve zorlanmadan zevkini çıkarta çıkarta oynayabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.