Pocket Mortys 2.7.1 Para Hileli Apk İndir

Geliştirici[adult swim] games
Sürüm:2.7.1
Kategori:OYUNLAR
Boyut:84.5 MB
Dil:İngilizce

Pocket Mortys oyunu bir çizgi filmin oyun halidir. Eğer bu çizgi filmi bir kere bile olsun izlediyseniz zaten oyunun mantığına hemen alışırsınız. Oyuna adapte olmanız biraz uzun sürebiliyor çünkü oyun detaylı ve karışık olarak işlenmiş. Bu yüzden oyunu oynadıkça ve deneyimle dikçe daha kolay anlayabiliyorsunuz. Oyuna bir laboratuvarda başlıyorsunuz ve burada bir çok düşmanlarınız bulunuyor ve sizin amacınız basit,bunları öldürerek yolunuza devam etmeli ve ilerlemelisiniz. Ayrıca bir yandan da oyunun sizlere verdiği görevi de tamamlamalısınız aksi taktirde ilerleyemiyorsunuz.

Oyunda bazen laboratuvarınızda düşmanlarınızla savaş yapıyorsunuz,bazende şehirdeki görevlerinizi yapıyorsunuz. Oyunda para oldukça büyük bir önem taşıdığından dolayı sizlere kolaylık olsun diye Pocket Mortys oyununun para hileli apksını sizlere sunuyoruz. Sizde hemen indirerek bu eğlenceli oyuna katılabilirsiniz.

Kurulum

Para hileli oynamak istiyorsanız önce oyunun SD Data'sını indirin,daha sonra içindeki "com.turner.pocketmorties" isimli dosyayı android/data içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurarak oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir