Pocket Mortys 2.7.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu84.5 MB
  • Üretici[adult swim] games
  • KurulumPara hileli oynamak istiyorsanız önce oyunun SD Data'sını indirin,daha sonra içindeki "com.turner.pocketmorties" isimli dosyayı android/data içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurarak oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 297 views

Pocket Mortys oyunu bir çizgi filmin oyun halidir. Eğer bu çizgi filmi bir kere bile olsun izlediyseniz zaten oyunun mantığına hemen alışırsınız. Oyuna adapte olmanız biraz uzun sürebiliyor çünkü oyun detaylı ve karışık olarak işlenmiş. Bu yüzden oyunu oynadıkça ve deneyimle dikçe daha kolay anlayabiliyorsunuz. Oyuna bir laboratuvarda başlıyorsunuz ve burada bir çok düşmanlarınız bulunuyor ve sizin amacınız basit,bunları öldürerek yolunuza devam etmeli ve ilerlemelisiniz. Ayrıca bir yandan da oyunun sizlere verdiği görevi de tamamlamalısınız aksi taktirde ilerleyemiyorsunuz.

Oyunda bazen laboratuvarınızda düşmanlarınızla savaş yapıyorsunuz,bazende şehirdeki görevlerinizi yapıyorsunuz. Oyunda para oldukça büyük bir önem taşıdığından dolayı sizlere kolaylık olsun diye Pocket Mortys oyununun para hileli apksını sizlere sunuyoruz. Sizde hemen indirerek bu eğlenceli oyuna katılabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.