Prime Peaks 24.2 Kilitleri Açık Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu39.6 MB
  • ÜreticiA25 Apps
  • Kurulum"prime-peaks-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 686 views

Güncelleme Tarihi

Hill Climb Racing oyununu çoğu android kullanıcısı bilir, bu oyunda ona benzer hatta neredeyse aynısı olan bir oyun. Oyunda engebeli bir arazide düzgünce araba kullanmaya çalışıyor ve bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz fakat bu zorlayıcı oluyor. Oyun her ne kadar Hill Climb Racing oyununa benzese de oyun bu tarz oyunlardan daha farklı ve başarılı bir oyun.

Oyunda isterseniz 4×4 arabaları isterseniz de motosikletleri kullanarak bitiş çizgisine ulaşıp engebeli arazilerde araç sürebiliyorsunuz. Oyunda arabanıza bir çok geliştirme yapabiliyorsunuz ve oyun içi bir çok zorlukla karşılaşıyorsunuz. Yakıt sorununuz oluyor ve bu yakıtı yoldan bulamazsanız yolda kalıyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz, bunun gibi bir çok zorluk oluyor ve sizde bu zorlukları aşmanız için kilitleri açık apkyı sunuyoruz. Bu sayede arabanızı dilediğiniz gibi geliştirebilir, yeni arabalara hemen sahip olabilir ve yakıt bittiğinde direk alabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ