PROJECT:OFFROAD 82 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu23.7 MB
  • ÜreticiBYCODEC GAMES
  • KurulumPROJECT:OFFROAD 82 oyununun obbsini indirin ve içerisindeki "com.bycodec.offroad" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı kurarak oyunu başlatabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 635 views

PROJECT:OFFROAD oyunu arazi arabasıyla off-road yapacağınız bir oyundur. Oyunda zorlu parkurlar var ve siz bu zorlu parkurları arabanızla geçmeye çalışıyorsunuz. Off-road’ın anlamını arabayla haşır neşir olanlar biliyordur,anlamı zorlu koşullarda araba sürmektir ve bunun tutkunları olan bir çok kişi bulunuyor ve bu kişiler için google play platformlarındaki en iyi oyun PROJECT:OFFROAD diyebilirim. Her bölümde farklı özelliklerde ve farklı zorlukta bir sürü özel parkurlar bulunuyor. Sizin amacınız ise bu parkuru aracınız fazla hasar almadan bitirmek oluyor.

Oyun anlatışta biraz kolay gözüksede oyun gerçekten zor,yol bilgisi verdikleri yön işaretleri bile önünüze engel olarak çıkabiliyor bu yüzden arabayı çok dikkatli ve yavaş kullanarak ilerlemeye çalışmalısınız. Eğer oyuna alışırsanız ve dikkatli bir şekilde arabanızı sürerseniz oyun oldukça eğlenceli bir hâl alıyor. Oyundan daha fazla keyif alıp istediğiniz şeyleri alabilin diye PROJECT:OFFROAD oyununun para hileli mod apksını sizlere sunuyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.