Real Boxing 2.4.2 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciVivid Games S.A.
Sürüm:2.4.2
Kategori:OYUNLAR
Boyut:16.5 MB
Dil:İngilizce

Real Boxing oyunu isminden de anlaşılacağı gibi boks yapacağınız bir mobil oyundur. Gerçeğe oldukça yakın olan bu oyunda fazla detay bulunmaktadır,buda oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Siz boks yaparken seyirciler sizi izleyecek ve kimi zaman ağır çekim kamerayla birlikte kendi yaptığınız hareketleri izleyeceksiniz. Oyunda bir çok farklı hareket kombinasyonu bulunuyor bu yüzden bu hareketleri öğrenmeli ve kendinizi geliştirmelisiniz.

Oyun başlarda kolay gibi gözükse de ilerledikçe rakiplerinizde güçleniyor ve sizde kendinizi geliştirmek zorunda kalıyorsunuz. Maçları kazandığınızda size belli bir para veriliyor ve bu parayı karakterinizi güçlendirmek için harcıyorsunuz. Verdiğimiz para hilesi sayesinde kolayca karakterinizi geliştirebileceksiniz ve uğraşmanıza gerek kalmayacak. Tabi ki sadece karakterinizi parayla geliştirmeniz önemli değil,boksta yaptığınız hareketler de önem taşıyor. Sizde hemen sitemizden oyunu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak için önce SD Datayı indirin,daha sonra rarın içinden çıkan "com.vividgames.realboxing" isimli dosyayı android/obb dizinin içine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir