Real Car Parking 2017 Street 3D 2.6.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu71.7 MB
  • ÜreticiGenetic Studios ™
  • Kurulum"real-car-parking-2017-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.449 views

Güncelleme Tarihi

Real Car Parking 2017 Street 3D oyunu bir araba park etme oyunudur. Fakat öyle sıradan bir oyun değil,bilgisayar oyunlarını aratmayan grafiklere sahip olan ve araçları günümüz araçlarına oldukça benzeyen araçlara sahip olan bir oyun. Oyunda belirli zorluk dereceli var ve siz kendinize göre olanını seçerek oyuna başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız kaza yapmadan size söylenen yere park etmek olacak,3 kere kaza yaptığınızda bölüme baştan başlayarak görevi tekrar yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda en dikkat çeken taraf grafikleri olsa da oynanış olsun her şeyde ön planda olan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor Real Car Parking 2017 Street 3D oyunu. Oyunda para ile bir çok şeye sahip olunabiliyor. Örneğin farklı farklı araçlar ve araç güçlendirmeleri gibi. Bu yüzden sizlere oyunun hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen indirip kurabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.