Real Drift Car Racing 5.0.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu47.5 MB
  • ÜreticiRealGames
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız önce sd data dosyasını indirip rarın içinde bulunan "com.realdrift.sipon" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 830 views

Güncelleme Tarihi

Real Drift Car Racing oyunu pistte lastiklerinizi yakacağınız bir drift oyunudur. Yarış oyunu severler için oyunun kaliteli grafikleri olması ve gerçek araba sürüşünü iyi yansıtması çok önemli. Bu oyunda bütün bu gereklilikleri karşılıyor diyebilirim,günümüzdeki bir çok arabaya benzer arabayı barındıran bu oyunda amacınız drift yapmak ve pistte tozu dumana katmak olacak.

Oyunda arabanızın bir çok şeyini geliştirme imkanınız bulunuyor. Örneğin arabanın vites kutusu,süspansyonu vb. her şeyini geliştirip arabanızı daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda bir çok farklı mekan bulunuyor ve bu mekanlarda arabanızı kullanarak yarışlara katılıyorsunuz ve galip gelmeye çalışıyorsunuz. Arabanızı bir çok yönden geliştirme imkanınız olduğu için sizlere para hileli apkyı sunuyuoruz,bu sayede istediğiniz geliştirmeleri yapabilecek ve oyunu kolay bir hale getirebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.