Real Drift Car Racing 5.0.1 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciRealGames
Sürüm:5.0.1
Kategori:OYUNLAR
Boyut:47.5 MB
Dil:İngilizce

Real Drift Car Racing oyunu pistte lastiklerinizi yakacağınız bir drift oyunudur. Yarış oyunu severler için oyunun kaliteli grafikleri olması ve gerçek araba sürüşünü iyi yansıtması çok önemli. Bu oyunda bütün bu gereklilikleri karşılıyor diyebilirim,günümüzdeki bir çok arabaya benzer arabayı barındıran bu oyunda amacınız drift yapmak ve pistte tozu dumana katmak olacak.

Oyunda arabanızın bir çok şeyini geliştirme imkanınız bulunuyor. Örneğin arabanın vites kutusu,süspansyonu vb. her şeyini geliştirip arabanızı daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda bir çok farklı mekan bulunuyor ve bu mekanlarda arabanızı kullanarak yarışlara katılıyorsunuz ve galip gelmeye çalışıyorsunuz. Arabanızı bir çok yönden geliştirme imkanınız olduğu için sizlere para hileli apkyı sunuyuoruz,bu sayede istediğiniz geliştirmeleri yapabilecek ve oyunu kolay bir hale getirebileceksiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak istiyorsanız önce sd data dosyasını indirip rarın içinde bulunan "com.realdrift.sipon" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir