Robbery Bob 2: Double Trouble 1.6.7 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu69.1 MB
  • ÜreticiCHILLINGO
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız oyunun SD Datasını indirip içinde bulunan "com.chillingo.robberybob2.android.gplay" ismili dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.028 views

Güncelleme Tarihi

Robbery Bob 2: Double Trouble oyununda hırsızlık yapacaksınız. Oyunun ilk versiyonuna göre oldukça büyük farklılıklar ve özellikler eklenmiş. Oyunda profesyonel bir hırsızı kontrol edecek ve onunla beraber evlere girerek lüks eşyaları veya mücevherleri çalacaksınız. Kısacası oyunun size verdiği hırsızlık görevlerini yerine getireceksiniz. Oyun başlangıçta size bir eğitim veriyor ve neyi nasıl yapacağınızı kolayca anlayabiliyorsunuz. İnsanlara nasıl yakalanmayacağınız vb. öğretiliyor ve daha sonra siz kendiniz yeteneğinize bağlı olarak ilerliyorsunuz.

Robbery Bob 2: Double Trouble oyununda hırsızlığı kendinize yapmıyorsunuz,başkası için yapıyorsunuz. Bilgisayar oyunlarında karşınıza geldiyse biraz Thief Simulator oyununa benzetebilirsiniz. Yani size biri hırsızlık görevleri veriyor ve siz bunları yerine getiriyorsunuz çünkü herkes sizden bunu istiyor. Hemen bu oyunu para hileli olarak oynamak için sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.