Robbery Bob 2: Double Trouble 1.6.7 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciCHILLINGO
Sürüm:1.6.7
Kategori:OYUNLAR
Boyut:69.1 MB
Dil:İngilizce

Robbery Bob 2: Double Trouble oyununda hırsızlık yapacaksınız. Oyunun ilk versiyonuna göre oldukça büyük farklılıklar ve özellikler eklenmiş. Oyunda profesyonel bir hırsızı kontrol edecek ve onunla beraber evlere girerek lüks eşyaları veya mücevherleri çalacaksınız. Kısacası oyunun size verdiği hırsızlık görevlerini yerine getireceksiniz. Oyun başlangıçta size bir eğitim veriyor ve neyi nasıl yapacağınızı kolayca anlayabiliyorsunuz. İnsanlara nasıl yakalanmayacağınız vb. öğretiliyor ve daha sonra siz kendiniz yeteneğinize bağlı olarak ilerliyorsunuz.

Robbery Bob 2: Double Trouble oyununda hırsızlığı kendinize yapmıyorsunuz,başkası için yapıyorsunuz. Bilgisayar oyunlarında karşınıza geldiyse biraz Thief Simulator oyununa benzetebilirsiniz. Yani size biri hırsızlık görevleri veriyor ve siz bunları yerine getiriyorsunuz çünkü herkes sizden bunu istiyor. Hemen bu oyunu para hileli olarak oynamak için sitemizden indirebilirsiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak istiyorsanız oyunun SD Datasını indirip içinde bulunan "com.chillingo.robberybob2.android.gplay" ismili dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir