Rocket Royale 1.5.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu71.1 MB
  • ÜreticiOneTonGames
  • Kurulum"rocket-royale-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.072 views

Güncelleme Tarihi

Rocket Royale oyunu Fortnite oyununu andıran bir mobil oyun,öncelikle oyunu oynamanız için bir internet bağlantısına ihtiyacınız var çünkü çevrimiçi olarak oynacaksınız. Oyuna girdiğinizde karakterinizin ismini belirliyor ve tipini ayarlıyorsunuz. Daha sonra oynamaya hazır hale geldiğinizde,başlama tuşuna basıyorsunuz ve oyun aramaya başlıyor. Oyunun bir çok oyuncusu olduğu için fazla beklemeyeceksiniz.

Oyunu bulduktan sonra bir adaya bırakılıyorsunuz ve orda kendinize ekipmanlar arıyorsunuz. Daha sonra topladığınız silah ve ekipmanlarla aynı adadaki diğer oyunculara karşı savaşıyorsunuz. Hayatta kalma oyunu olduğundan dolayı dikkatli oynamalısınız ve hızlı olmalısınız. Sizde oyunu sitemizden para hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.