Rocket X Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu70 MB
  • ÜreticiS Media Link
  • Kurulum"rocket-x-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 132 views

Rocket X oyunu S Media Link firmasının yapımcıları tarafından Google Play Mağazalarına sunulmuş bir oyundur.Kendisi roketle birlikte sonsuz bir yolda hasar almayarak ve tehlikelerden kaçarak hayatta kalmaya çalışıp en yüksek puanları toplayarak adınızı skor tablosuna yazdıracağınız bir oyundur.Oyun ilk başta biraz zor geliyor anlamıyorsunuz ne yapacağınızı fakat Rocket X oyununun başta sizlere oyunu anlamanız için öğretici mod ile karşılıyor.

Rocket X oyununda ilerlediğiniz çizgi üzerisinde farklı roketler size saldırmaya çalışıyor veya türlü türlü engel karşınıza çıkıyor sizde buna göre hızınızı ayarlayarak onlardan kaçmaya çalışıyorsunuz.Oyun başlarda kolay gibi gelebilir fakat ilerledikçe tehlikeler dahada artıyor ve bu nedenle yenilgi neredeyse kaçınılmaz oluyor.Sizde hızlı davranıp tehlikeleri aşmalı ve yüksek puanlara doğru ilerlemelisiniz.Sizde bu tarz sonsuz bir yolda ilerleyip puanlar toplayacağınız bir oyun istiyorsanız Rocket X oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.