Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.19.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu101.7 MB
  • ÜreticiYodo1 Games
  • Kurulum"rodeostampede1190mod-apkindirsene.apk" uygulamasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 416 views

Güncelleme Tarihi

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari oyunu yönettiğiniz karakterle birlikte sonsuz bir yolda sizden kaçan hayvanları yakalamaya çalışacağınız bir oyundur.Temple Run,Subway Surfers oyunlarını oynadıysanız bu sonsuz bir yolda ilerleyen oyunların ne tarz olduğunu bilirsiniz fakat Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari oyunu bunlardan tamamen farklı çünkü oyunda yolda ilerledikçe hayvanların sırtına atlayarak onları ehlileştirip onların üzerinde ilerliyorsunuz.Durum böyle olunca diğer oyunlardan daha eğlenceli kılıyor kendisini.Bir hayvanı ehlileştirdiğinizde bitmiyor tabiki,ilerledikçe farklı hayvanlarada aynısını yapmanız ve bu şekilde ilerlemeniz gerekiyor.

Oyun kısaca hayvan yakalama ve ehlileştirme mantığında ilerliyor fakat başta alışmanız zor olacak çünkü oyun hiçte kolay değil.Hayvanın yakalama alanına girmeli ve hayvana basılı tutarak üstüne atlamalı ve onu ehlileştirmelisiniz.Oyun oldukça eğlenceli ve zaman geçirebileceğiniz bir oyun.Sizde bu tarz bir oyunu oynamak ve zaman geçirmek istiyorsanız kesinlikle Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari oyununu indirin ve oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.