RollerCoaster Tycoon Touch 2.6.4 Para Hileli Apk İndir

Güncelleme Tarihi

RollerCoaster Tycoon Touch oyununda kendi lunaparkınızı kendiniz tasarlayacaksınız. Atari firması tarafından mobil platformlar için sunulan RollerCoaster Tycoon Touch oyununda her şey sizin zevkinize bağlı. Size büyük bir alan veriliyor ve sizin bu alanda yapıcağınız tek şey kendi lunaparkınızı tasarlamak. Oyunu kuş bakışı bir açıyla oynuyorsunuz fakat oyun üç boyutlu olduğu için lunaparkınızı her yerden görebiliyorsunuz. Yani bakış yönünüzü değiştirip binaları vb. 3 boyutlu olarakta görebiliyorsunuz.

Amacınız insanları mutlu etmek ve lunaparkı her defasında geliştirmek olacak. Lunaparka yerleştirdiğiniz oyunlar sayesinde hem daha çok insanı kendinize çekeceksiniz,hemde daha fazla para kazanacaksınız. Anlıcağınız üzere oyunda para oldukça ön planda,büyük ve ihtişamlı bir lunaparka sahip olmak için oldukça büyük paralar gerekli. Bizde bunun farkında olduğumuz için sizlere RollerCoaster Tycoon Touch oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen indirerek kendi lunaparkınızı inşa edebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.