Romantizm Kulübü: Benim Hikayelerim 1.0.4800 Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
 • LisansÜcretsiz
 • Dil DesteğiTürkçe
 • Dosya Boyutu23.28 MB
 • ÜreticiRomance Club
 • Kurulum" romanzitm-kulübü-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
 • Toplam İndirme : 11.608 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Romantizm Kulübü: Benim Hikayelerim apk oyunu diğer adıyla Romance Club – Stories Play olan oyun bir hikaye oyunudur. Oyun içerisinde bir ana karakteri kontrol ediyorsunuz ve bu karakterin bütün seçeneklerine ve yapacaklarına siz karar veriyorsunuz. Onun aşık olacağı kişiden tutun onunla yapacaklarına veya iş konusundaki arkadaşlık konusundaki kararlarına kadar her şey tamamen sizin elinizde olacak. Oyunda maddi olarak sıknıtılar yaşayabileceğinizden sizlere oyunun hileli mod apksını sunmak istedik.

Oyunda elmas gibi para birimleri bulunuyor ve bunlar oyun içerisinde çok işinize yarıyor bu yüzden kazanması da oldukça zor oluyor, bunu bildiğimizden dolayı sizlere Romance Club – Stories Play full hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen indirerek kendi senaryonuzu kendiniz yazabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (7)

YORUM YAZ
 1. Romance club ta güncellemeyi nasıl yapıyoruz 1 güncelleme geride

  • Bildiğim kadarıyla bir kaç gün içinde güncelleme geliyor. Masaa benim bir sorum olacak elmalı seçenekler sende de mi rastgele harf ve rakamlardan oluşuyor?

 2. Elmaslı seçeneklerin karşılığında konuşmaların harf ve rakamdan oluşması sorununu düzeltebilir misiniz lütfen?

 3. Elmaslı seçeneklerin karşılığında konuşmaların harf ve rakamdan oluşması sorununu düzeltebilir misiniz lütfen