School Driving 3D 2.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu61.8 MB
  • ÜreticiOvidiu Pop
  • Kurulum"school-driving-3d-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.644 views

Güncelleme Tarihi

Araba sürme oyunlarını sevenler için gerçekten güzel bir oyun olan School Driving 3D oyununun para hilesini sizlere sunuyoruz. Oyun ilk başta isminden bir okul otobüsü simülasyonu gibi gözükse de oyunda bir çok farklı araç bulunuyor ve hepsini kullanabiliyorsunuz. Kamyonetten arabaya bir çok araç bulunan bu oyunda araçlara sahip olmanız için tabi kide paraya ihtiyacınız var. Bu parayı normal olarak kazanmak zor olduğu için sizlere bu araçlara sahip olabilmeniz için School Driving 3D oyununun para hileli apksını sunuyoruz.

Oyunda farklı modlar var, isterseniz serbest moda girip aracınızla şehirde tur atıp gezebiliyor, isterseniz de görevler alarak bu görevleri yerine getiriyorsunuz. Fakat görevler biraz zor ve kesinlik gerektirdiği için biraz zorlayabilir fakat eğlenceli görevler veriliyor. Araba oyunlarını seven biriyseniz kesinlikle bu oyunu indirip para hileli olarak deneyimlemelisiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.