Güncelleme Tarihi

Shadow Battle oyunu biraz oynayışını ve dinamiğini Shadow Fight oyunundan almakta olan,karanlık diyarlar ve duvarlar arasında düşmanlarınızla savaşacağınız bir oyundur.Oyunu oynadıktan sonra eğer zaten Shadow Fight oyununu oynadıysanız benzemesi konusunda bana katılacaksınız ayrıca oyunun iki tane modu bulunmakta biri hikaye diğeri ise normal dövüş yapabileceğiniz bir oyun modu.Hangisi daha iyi derseniz bana sorucak olursanız hikaye modu daha iyi derim bunun sebebi normal dövüşten farklı olarak her zaman bölümleri geçtikçe ve hikayede ilerledikçe farklı düşmanlarla karşılaşıyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz.

Ayrıca oyunda kombolar bulunuyor fazla olmasada ufak bir kaç haraket yapabiliyorsunuz.Karakterinizin özellikleri var ve bunları geliştirerek güçleniyorsunuz.Ayrıca sizlere hasar,savunma vb. sağlayabilecek itemleride alıyor ve kendinizi güçlü bir savaşçı haline getiriyorsunuz.Ayrıca gelişme bu denli paraya bağlı olduğu için sizlere oyunun para hileli versiyonunu sunuyoruz bu sayede kolayca ileylerebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.