Shadow Fighter Legend 1.1.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu47.9 MB
  • Üreticishootergameball
  • KurulumSD Datayı indirin ve içerisinden çıkan "com.ninjawarrior.shadowfighterwar " isimli dosyayı android/obb içine atın.Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 487 views

Shadow Fighter Legend oyununda bir ninjayı kontrol edeceksiniz ve aksiyon dolu bir maceraya atılacaksınız.Her bölümde sizleri daha güçlü ve daha zorlu düşmanlar karşılayacak.Oyunda kontrolünü sağladığınız karakter bir trenin üstünde ve bu trenin üstünde sağınızdan solunuzdan size karşı gelen düşmanlar oluyor ve siz bu düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz.Oyun sizi sıkmayacak türde bir oyun çünkü gerçekten aksiyon dolu ve sizi eğlendiriyor.Bu tarz oyunları seviyorsanız bu Shadow Fight benzeri oyunu denemelisiniz.Ayrıca oyunda ilk başta bir eğitim modu sizleri karşılıyor ve bu modda nasıl saldırabileceğinizi vb. öğreniyorsunuz ve ondan sonra asıl maceraya başlıyorsunuz.

Oyundaki oynanış ise şu şekilde,düşman hangi yönden geliyorsa parmağınızı oraya basıyorsunuz ve karakteriniz kendi kendine saldırmaya başlıyor fakat şöyle ki oyun öyle düşündüğünüz kadar basit değil çünkü burda düşmanın size ne kadar yakın olduğu vb. de önem arz ediyor.Eğer size yaklaşır ve size saldırırsa bölümü kaybediyor ve baştan başlıyorsunuz.Ayrıca sizlere verdiğimiz para hileli apk sayesinde bir çok silahı elde edebileceksiniz.Sizde bu maceraya atılmak istiyorsanız Shadow Fighter Legend oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.