Shadow of Death: Dark Knight 1.32.0.1 Hileli Mod Apk İndir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu79.3 MB
  • ÜreticiZonmob Game Studio
  • Kurulum"shadowofdeath13020mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 326 views

Shadow of Death: Dark Knight,oyunun dünyasındaki canavarlarla savaşmaya çalışacağınız aksiyon oyunudur.Dinamikleri mühteşem bu oyundan bence oldukça zevk alarak oynayacaksınız,karakterinizin yapabilcekleri bir şeyle sınırlı değil ve bir çok kombinasyon ile farklı farklı haraketler yapabiliyorsunuz.Oyunda kontrol ettiğiniz karakter bir savaşçı,sizde bu savaşçıyı geliştirmek için çabalıyorsunuz.Nasıl oluyor bu geliştirme olayı? diye soruyorsanız,oyun içerisinde size bazı görevler veriliyor.Siz bu görevleri yaparak hem para hem özellikler kazanıyorsunuz ve bu parayla ve diğer şeylerle beraber kendinizi geliştirebiliyorsunuz bu sayede canavarları daha kolay alt edebiliyorsunuz.Düşmanlarda zaman geçtikçe farklılaşıp,daha güçlü bir hâl almaya başlıyor.Durum böyle olunca sizde kendinizi geliştirmeli ve onlara karşı kendinizi hazır etmelisiniz.

Shadow of Death: Dark Knight oyununun şöyle bir güzel yanı vardır,oyundaki karakterinizi canınızın istediği gibi geliştirebilmeniz oyunun en iyi artılarından birisidir.Kontrol ettiğiniz karaktere parayla istediğiniz eşyaları,silahları alabilir,karakterinizin seviyesini yükselterek onu daha güçlü hale getirebilirsiniz ve bu saydıklarımın bir çoğunu bu oyunda yapabilirsiniz uzun soluklu ve dinamik bir oyun yapısına sahip.Eğer sizde böyle uçmalı kaçmalı,öldürmeli vurmalı kombinasyonlarla farklı şeyler yapabildiğiniz oyunlar arıyorsanız Shadow of Death: Dark Knight ‘ı indirin ve oynamaya başlayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.