Slugterra: Slug It Out 2 2.6.0 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciDHX Media Interactive
Sürüm:2.6.0
Kategori:OYUNLAR
Boyut:39.9 MB
Dil:Türkçe

Slugterra: Slug It Out 2 oyununda rakiplerinizle savaşacaksınız fakat bu savaş birebir bir savaştan ziyade bulmaca çözerek savaşacağınız bir savaş olacak. Slugterra oyunu candy crush saga oyununun konseptlisi olarak düşünebilirsiniz,bu sefer şekerler değil sülükler olacak. Oyuna ilk başladığınızda Slugterra isimli karakteri kontrol edeceksiniz ve karşınızda rakibiniz olacak. Sağ altta bulunan 3 sülüğü aynı renkte bir araya getirdiğinizde ise bölüm bitecek. Kısacası eğitim gibi düşünebilirsiniz.

Oyundaki amacınız basit,bölümlerde karşınıza rakibiniz geliyor ve siz aynı tipteki ve renkteki sülükleri bir araya getiriyorsunuz. Siz bunu yaptıkça sülüğünüz güçleniyor ve barı dolmaya başlıyor,barı tamamen dolduğunda ise rakibinze atak yapabiliyorsunuz. Oyunun hem bulmaca yönü hemde savaş yönü oldukça iyi birleştirilmiş,sizde bu zevkli oyunda yerinizi almak istiyorsanız Slugterra: Slug It Out oyununu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Kurulum

Öncelikle oyunun SD Data'sını indirin,daha sonra indirdiğiniz rarın içerisindeki "com.dhxmedia.slugitout2" isimli dosyayı android/obb içine atın. Apkyı indirip kurduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir