Slugterra: Slug It Out 2 2.6.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu39.9 MB
  • ÜreticiDHX Media Interactive
  • KurulumÖncelikle oyunun SD Data'sını indirin,daha sonra indirdiğiniz rarın içerisindeki "com.dhxmedia.slugitout2" isimli dosyayı android/obb içine atın. Apkyı indirip kurduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.267 views

Slugterra: Slug It Out 2 oyununda rakiplerinizle savaşacaksınız fakat bu savaş birebir bir savaştan ziyade bulmaca çözerek savaşacağınız bir savaş olacak. Slugterra oyunu candy crush saga oyununun konseptlisi olarak düşünebilirsiniz,bu sefer şekerler değil sülükler olacak. Oyuna ilk başladığınızda Slugterra isimli karakteri kontrol edeceksiniz ve karşınızda rakibiniz olacak. Sağ altta bulunan 3 sülüğü aynı renkte bir araya getirdiğinizde ise bölüm bitecek. Kısacası eğitim gibi düşünebilirsiniz.

Oyundaki amacınız basit,bölümlerde karşınıza rakibiniz geliyor ve siz aynı tipteki ve renkteki sülükleri bir araya getiriyorsunuz. Siz bunu yaptıkça sülüğünüz güçleniyor ve barı dolmaya başlıyor,barı tamamen dolduğunda ise rakibinze atak yapabiliyorsunuz. Oyunun hem bulmaca yönü hemde savaş yönü oldukça iyi birleştirilmiş,sizde bu zevkli oyunda yerinizi almak istiyorsanız Slugterra: Slug It Out oyununu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.