Sonic Dash 3.8.5.Go Para Hileli Apk indir

Güncelleme Tarihi

Sonic karakterinin oyunlarıyla illaki karşılaşmışınızdır,eğer küçük yaşlı biri değilseniz bu çıkışı çok eskilerde yapılan sonic oyunlarını biliyorsunuzdur.Küçüklüğümüzün eğlencesi olan bu sonic karakteri şimdilerde ise mobil platformlarda adını duyurmaya devam ediyor.Sonic karakteri yuvarlanarak hızlıca haraket edebiliyor ve oldukça hızlı koşuyor,oyundaki amacınız yine koşmak oluyor fakat bu sefer yollarda engeller var ve siz sonic karakterini yönlendirerek engelleri aşmaya ve puan toplamaya çalışıyorsunuz.

Bu Sonic Dash oyunuda gerçekten bağımlılık yapıcı ve sizi telefonun başından ayırmıcak bir oyundur.Oyunda görev sistemi bulunmakta ve siz koşularda altın topladıkça bu görevleri bitiriyorsunuz.Ayrıca,siz koşuyu bitirdiğinizde ve bölümün sonuna geldiğinizde size bir bölüm sonu canavarı yani oyunun bossu karşılıyor.Sonic dash karakteriyle bu bossu yenmeye çalışıyorsunuz ve daha sonrasında görevi bitiriyorsunuz.Sizde eğlenceli ve zaman geçirtecek oyun arıyorsanız kesinlikle Sonic Dash’ı indirmelisiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.