Space Marshals 1.3.1 Mermi Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu376.8 MB
  • ÜreticiPixelbite
  • Kurulum"space-marshals-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 597 views

Güncelleme Tarihi

Space Marshals oyununda bir şerif olarak hapishaneden kaçan suçluları yakalamaya ve onları tekrardan hapishaneye göndermeye çalışacaksınız. Güvenlikte oluşan bir sorun nedeniyle hapishanedeki bir çok suçlu hapisten kaçıyor ve sizin amacınız bunları bularak zekice hamlelerle onları alt etmek. Bu suçluların her biri bir çok yere dağılmış ve suç işlemeye devam ederken sizin acele etmeniz ve onları teker teker cezalandırmanız gerekiyor ve bundan dolayı üzerinize büyük bir iş düşüyor, oyunu kuş bakışına benzer bir açıyla oynuyorsunuz fakat oyun gerçekten grafik bakımından göze hoş geliyor.

Oyundaki en önemli olan şey anı beklemeli ve tam zamanı geldiğinde gerekli hamleleri yapmanız gerekmesidir çünkü karşınızdaki suçlularda bir o kadar zeki ve iyi hamleler yapan yapay zekalar olacak. Oyunda bir çok silah bulunuyor fakat bunların mermi sıkıntısı olduğu için zorluk çekebiliyorsunuz, bu nedenle sizlere Space Marshals mermi hileli apkyı sunuyoruz. Hemen indirip hileli olarak oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.