Splashy Cube: Color Run 0.0.2 Reklamsız Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu56.1 MB
  • ÜreticiOrbital Knight
  • Kurulum"splashy-cube-color-run-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 193 views

Splashy Cube: Color Run oyunu sarı bir kübün kontrolünü sağlayacağınız bağımlılık yapıcı bir oyundur. Google Play Mağazalarında benzer oyunlar olsada bu oyun hem basit hemde sizi eğlendirebilecek tarzda bir oyun. Oyunda sarı bir kübü kontrol ediyorsunuz ve bu küp altında bulunan mavi küplerin üzerinde haraket ederek onların üstünde kalmaya çalışıyor fakat bu küpler çabucak aşşağıya dökülüyor bu yüzden de hızlı haraket etmelisiniz.

Oyunda 2 çeşit kontrol var,bunlardan birisi şöyle; sola bastığınızda küp sol tarafa haraket ediyor sağ tarafa bastığınızda ise kübü bir adım ilerletiyorsunuz. Oyunda geriye veya sağ tarafa gitme gibi bir durum yok bu yüzden oyun biraz zorlaşıyor. Oyun gerçekten bağımlılık yapıcı ve oynarken son derece keyif alarak oynayacağınız bir oyun,sizde bu tarz oyunları seviyorsanız Splashy Cube: Color Run oyununu reklamsız bir şekilde indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.