Steel And Flesh 2.0 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciVirtualStudio
Sürüm:2.0
Kategori:OYUNLAR
Boyut:30.6 MB
Dil:İngilizce

Steel And Flesh ordu kurmak isteyen ve dönemsel bir savaş içerisinde kendi adını yazdırmak isteyen bir savaşçıyı kontrol edeceksiniz. Başta bu savaşçının hiçbir şeyi olmayacak,bu savaşçıyla etraftaki mağazalardan kendiniz için alışverişler yapıyor,çevrenizdeki kaynaklar sayesinde kendinizi daha güçlü bir hale getiriyor ve o dönemdeki düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. Eğer istiyorsanız oyunda bir klan kurabiliyorsunuz ve bu klandan kendinize yardım alabiliyorsunuz.

Kendi ordunuzun başına geçip düşmanlarla savaşacağınız bu oyunda kendinizi geliştirmek ve güçlenmek oldukça yavaş ve zor oluyor,fakat eğer verdiğimiz para hilesini kullanırsanız kendinizi kolayca geliştirebilecek ve güçleneceksiniz. Fakat unutmayın ki bu tek başına sizlere yeterli olmayacak,ordunuzu kurmalısınız aksi taktirde tek başına savaşları kazanamazsınız.

Kurulum

Oyunu hileli olarak oynamak için önce SD Data'yı indirin,içerisinde bulunan "com.VS.SteelAndFlesh" isimli dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir