Swamp Attack 4.0.5.87 İksir ve Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu142.5 MB
  • ÜreticiOutfit7
  • Kurulum"swamp-atack-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 407 views

Güncelleme Tarihi

Swamp Attack iksir ve para hileli apk oyunu, güzel bir hikayeye dayanıyor. Siz kulübenizde oturmuş sıcak çayınızı yudumlarken bataklıkta bulunan yaratıklar rahat durmayıp size baskına geliyor, bu sebeple sizin kendinizi ve kulübenizi korumanız gerektiğinden dolayı elinizdeki silahı kullanarak onları geri püskürtmeli ve kendinizi daha savunmalı bir hale getirmelisiniz. Dandik bir silahla başlıyorsunuz oyuna fakat ilerledikçe bu silahı kazandığınız para sayesinde rahatça geliştirebiliyor ve bataklıktaki yaratıkların karşısına daha güçlü bir şekilde çıkabiliyorsunuz.

Kulübeni bütün olası tehlikelere karşı koruyacak ve bataklıktaki diğer yaratıklara karşı savaşacaksınız, her bir yaratığın kendine özel bir ödülü bulunuyor ve siz bu yaratıkları öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Oyunda hayatta kalmanız için en önemli şey silahlar ve iksirler, bunlar içinde size para gerekiyor. Bizde sizlerin kolaylığı açısından Swamp Attack hileli apkyı sunuyoruz, bu sayede sizde oyunu indirdiğinizde sınırsız iksir ve paraya sahip olabilirsiniz. Bu sayede dandik başlangıç eşyalarınızı geliştirebilir ve güçlü silahlarla yaratıkların karşısına çıkıp onları avlayabilirsiniz. Kulübenizi dikkatli bir şekilde korumayı unutmayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.