Tap Tap Builder 3.4.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu56.6 MB
  • ÜreticiHeroCraft Ltd
  • Kurulum"tap-tap-builder-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 390 views

Tap Tap Builder oyununda hayalinizdeki yaşam alanını oluşturacaksınız. Google play storeda bu tarz bir çok oyun bulunuyor fakat ufak tefek detayları ve grafikleri sayesinde Tap Tap Builder oyunu diğer oyunlara karşı farkını azda olsa katıyor. Oyunda size görevler veriliyor ve verilen görevleri yerine getiriyor ve inşalar yapıyorsunuz. Bir inşayı yaptığınızda,diğer inşa malzemeleri açılıyor. Görevlerde size bir zorunluluk tanınmıyor,sadece “x” şeyini inşa etmeniz isteniyor ve istediğiniz yere inşa edebiliyorsunuz.

Kısacası oyunda hem görevler yaparak kendinizi geliştireceksiniz,hemde yaşam alanınızı oluşturacaksınız. Eğer oyunu normal olarak oynarsanız gelişmeniz pek mümkün olmuyor. Fakat verdiğimiz para hilesini kullanarak hem yaşam alanınızı geliştirebilir hemde içeriğini değiştirebilirsiniz. Yani oyundaki her şeye sahip olabilirsiniz. Sizde bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle indirmelisiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.