Teeny Titans – Teen Titans Go Hileli Apk İndir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu25.4 MB
  • ÜreticiCartoon Network
  • Kurulum
    • "teenytitansttg12mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 940 views

Güncelleme Tarihi

Teeny Titans – Teen Titans Go oyununu eminim duymuşsunuzdur,son zamanlarda Cartoon Network kanalında yayınlanmaya başlayan ve küçük kitle tarafından oldukça sevilen bir çizgi dizidir.Tabiikide hal böyle olunca izleyenlerini kendine çekmek için böyle bir oyun yapmışlar.Oyun tamamen türkçe dil desteği sağlıyor,bu sayede oyunda anlamıyacağınız bir yer olmayacak.Oyun başta size Teeny Titans ‘ın hikayesini gösteriyor yani oyun hakkında ufak bir fikir edinmenizde size yardımcı oluyor.Hikayeyi gördükten sonra oyun başlıyor,fakat bu oyunun başlaması biraz uzun sürebiliyor cihazınıza bağlı olarak o yüzden oyunun çalışmadığını falan sanmayın sadece oyun biraz uzun yükleniyor o kadar.

Teeny Titans – Teen Titans Go oyununu öyle hepsi anlatılcak gibi değil bir çok şey var hepsini anlatamam fakat size şöyle ufak bir özet geçebilirim,siz ve sizin ev arkadaşlarınız bir grupsunuz ve grubunuzun amacı ortaya çıkan kötülerle savaşmak.Oyun size bir bilgisayar oyununun vericeği zevki veriyor bana sorucak olursanız,eğer sizde zaten bu oyunun çizgi dizisini biliyorsanız bu oyunu kaçırmayın,hatta bilmiyorsanızda kaçırmayın gerçekten güzel dinamiklere sahip oynanması gereken bir oyun.Hepinize keyifli oyunlar.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.