The Battle of Polytopia 1.2 Tüm Karakterler Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu31.6 MB
  • ÜreticiMidjiwan AB
  • Kurulum"polytopiavsnappymod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 547 views

Güncelleme Tarihi

The Battle of Polytopia oyununda buzullar arasında bir yaşam alanı kuracaksınız. Burada hem ordunuzu yönetip düşmanlardan kendi bölgenizi koruyacaksınız,hemde kendi yaşam alanınızı geliştireceksiniz. Oyuna başladığınızda bir kaleniz ve buzulların içerisinde bir alanınız oluyor. Sizi geçmek isteyen bir çok düşman bulunuyor ve sizde kendi stratejilerinizi uygulayarak bu düşmanlara karşı savaşacaksınız.

Oyunda düşmanlara bodoslama dalamıyorsunuz,hamle sırası var ve ilk siz başlayarak ilerliyorsunuz. Eğer doğru hamleyi yapar ve düşmanınıza karşılık verirseniz galip geliyorsunuz. Yani bir yandan savaşıcağınız bir yandan da kendi yaşam alanınızı kuracağınız bu oyunda ayrıca karakterler bulunuyor ve bu karakterlerin hepsi açık olan apksını sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.