The Dark Book: RPG Offline 3.3.81 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciMichele Salvatore Bunetto
Sürüm:3.3.81
Kategori:OYUNLAR
Boyut:31.3 MB
Dil:İngilizce

The Dark Book: RPG Offline oyunu Knight Online tarzında bir role play game oyunudur. Oyun ismindende anlaşılabileceği gibi çevrimdışı oynanan bir oyun. Oyundaki amacınız karakterinizi geliştirip güçlü bir savaşçı olmak olacak. Başlangıçta bir kale içerisinde oyuna başlayacaksınız daha sonra size yardımcı olacak bir adamın yanına gidip savaş yapacağınız başlangıç eşyalarınızı alıyorsunuz. Daha sonra savaşa katılıyor ve ilk savaş tecrübenizi yaşıyorsunuz.

Oyunda sol kısımdan karakterinizi hareket ettirip sağ kısımdan da karakterinize atak yaptırabiliyorsunuz. Çevrenizdeki yaratıkları öldürdükçe tecrübe kazanıyor ve seviye atlıyorsunuz bu sayede de güçleniyorsunuz. Ayrıca oyunda kazandığınız parayla ekipman alıp kendinizi güçlendirebiliyorsunuz,fakat para zor kazanıldığı için sizlere oyunun hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz ekipmana kolayca sahip olabileceksiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak istiyorsanız öncelikle SD Datayı indirin ve çiniden çıkan "com.underbyte.rpgkit" isimli dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir