The Dark Book: RPG Offline 3.3.81 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu31.3 MB
  • ÜreticiMichele Salvatore Bunetto
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız öncelikle SD Datayı indirin ve çiniden çıkan "com.underbyte.rpgkit" isimli dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 427 views

Güncelleme Tarihi

The Dark Book: RPG Offline oyunu Knight Online tarzında bir role play game oyunudur. Oyun ismindende anlaşılabileceği gibi çevrimdışı oynanan bir oyun. Oyundaki amacınız karakterinizi geliştirip güçlü bir savaşçı olmak olacak. Başlangıçta bir kale içerisinde oyuna başlayacaksınız daha sonra size yardımcı olacak bir adamın yanına gidip savaş yapacağınız başlangıç eşyalarınızı alıyorsunuz. Daha sonra savaşa katılıyor ve ilk savaş tecrübenizi yaşıyorsunuz.

Oyunda sol kısımdan karakterinizi hareket ettirip sağ kısımdan da karakterinize atak yaptırabiliyorsunuz. Çevrenizdeki yaratıkları öldürdükçe tecrübe kazanıyor ve seviye atlıyorsunuz bu sayede de güçleniyorsunuz. Ayrıca oyunda kazandığınız parayla ekipman alıp kendinizi güçlendirebiliyorsunuz,fakat para zor kazanıldığı için sizlere oyunun hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz ekipmana kolayca sahip olabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.