The Glorious Resolve: Journey To Peace 1.7.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu16.6 MB
  • ÜreticiRockville Games
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız önce sd datayı indirin,ardından "com.rockvillegames.thegreatarmy" isimli dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 481 views

Güncelleme Tarihi

The Glorious Resolve: Journey To Peace android platformdaki en iyi savaş oyunudur diyebilirim. Fakat oyunun eğlencesini anlamak için biraz iyi bir telefonunuzun olması gerekiyor,bunun sebebi oyunda bir çok detaya yer verilmiş ve grafikleri de oldukça iyi olduğu için iyi bir cihazınız olması gerek. Ayrıca oyun cihazınızda biraz fazla yer kaplıyor olsa da eğer savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle indirmelisiniz.

Oyunda çok farklı şeyler var,örneğin bazen yerden düşmanlarınızla çatışacaksınız bazense verilen görev doğrultusunda helikopterden yerdeki düşmanlarınızı bombalayacak ve savaşı kazanmaya çalışacaksınız. Aksiyon dolu zorlu savaşların içerisine gireceğiniz bu oyunda paranında büyük bir önemi var,bu yüzden sizlere oyunun hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen sitemizden indirip hileli oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.