The Greedy Cave 1.8.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu84.6 MB
  • ÜreticiAvalon-Games
  • Kurulum"the-greedy-cave-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 326 views

Güncelleme Tarihi

The Greedy Cave oyunu severek oynayacağınız bir macera oyunudur.Oyunda elinizde bir meşale oluyor ve bununla mekandaki koridorları geziyorsunuz fakat koridorun nereye çıktığı belli olmuyor.Bu yüzden oyun tamamen şansınıza bağlı bir şekilde ilerliyor.Her koridorda karşınıza farklı engeller ve farklı düşmanlar çıkıyor ve sizde bunları öldürerek başka koridorlara doğru ilerliyor ve bölümü bitirmeye çalışıyorsunuz.Oyun oldukça keyifli ve eğlenceli bir oyun,ayrıca düşmanlarla savaşı hızlıca bitirerek veya onlardan kaçıp farklı koridorlara ilerleyerek hızlıca bölümü bitirmelisiniz yoksa canınız azalıyor ve dayanamıyorsunuz.

Oyunda yönettiğiniz karakterin silahları,ekipmanları ve yetenekleri var ve bunları bölümleri ilerlettikçe elde edebiliyorsunuz.Ayrıca para hilesi sayesinde oyundaki silah ve ekipmanları elde edebilecek ve düşmanlarınızı kolayca yenebileceksiniz.Sizde gizemli ve bi o kadarda eğlenceli bir oyun olan The Greedy Cave oyununu indirmeyi unutmayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.