The Sims Free Play Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu20.3 MB
  • ÜreticiELECTRONIC ARTS
  • Kurulum"the-sims-freeplay-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 795 views

The Sims oyununu gerçek hayat simülatörü gibi düşünebilirsiniz,oyun içerisinde kendi yaşam tarzınızı kendi yaşam alanınızı oluşturuyorsunuz ve yeni bir hayat yaratıyorsunuz gibi düşünebilirsiniz.Bilgisayarda oldukça kişinin oynadığı The Sims oyunu,mobildede bir o kadar popüler ve popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.Oyunda ne istiyorsanız,hayal gücünüz nasıl işliyorsa istediğiniz kişilere istediğiniz yaşam tarzlarını oluşturuyorsunuz,bu yaşam tarzlarını oluştururken çevredeki insanlarıda düşünüyorsunuz ve bu böyle gidiyor.Oyun içerisinde ister binalar,ister iş yerleri bir sürü şeyi kendiniz yapabiliyorsunuz.

Ayrıca oyunda bazen insanların sorunları,istekleri oluyor ve bunları yerine getirmek ve sorunlarını çözmekte sizin elinizde oluyor.Ayrıca insanlara eğlenebilecekleri yerler,kafeler,yemek yemek için yerler vb. kendi alanlarınızı yapıyorsunuz yani kısaca size verilen arazide kendi hayal gücünüzle kendi şehrinizi kuruyor ve yönetiyorsunuz.Bu tarz oyunları seviyor ve şehir yönetmeken,kendi yaşam tarzınızı yaratmaktan zevk alıyorsanız The Sims oyunu tamda size göre,ayrıca para hilesi sayesinde oyun daha eğlenceli bir hale gelecek ve sizi telefonun başından kaldırmayacak bir oyuna dönüşecek.Sende hemen şehrini kurup yönetmek istiyorsan hayal gücünün sınırlarını test etmek istiyorsan The Sims oyununu indir ve oynamya başla!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.