The Walking Zombie: Dead City Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu100.4 MB
  • ÜreticiAlda Games
  • Kurulum"the-walking-zombie-dead-city-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 488 views

The Walking Zombie: Dead City oyununda,dünya zombilerin istilasında ve dünyayı bu zombilerden arındırabilecek tek ve son kişi sizsiniz. Sabit durduğunuz yerden size doğru gelen zombileri öldürüyor ve günü bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyunun bölüm mantığı biraz farklı,gün olarak ilerliyorsunuz ve bütün zombileri yok ettiğinizde gün bitiyor ve diğer güne geçiyorsunuz. Bu seferde diğer zombileri öldürüyorsunuz yani her gün bir bölüm gibi düşünebilirsiniz.

Elinizde bulunan silahınızla zombileri kolayca öldürebilirsiniz,bölümde oyunun üst kısmından kaç tane zombi öldürmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Orda belirtilen kadar zombiyi öldürdüğünüzde ise yeni bölüme geçebiliyorsunuz. Oyunda sadece bildiğimiz zombiler haricinde zombileşmiş hayvanlarlada karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca parçalarınızı ve silahınızı geliştirerek kendinizi daha iyi savunabileceksiniz,sizde oyunu para hileli olarak indirip oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ