Torque Burnout 2.1.2 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciLeague of Monkeys
Sürüm:2.1.2
Kategori:OYUNLAR
Boyut:26.4 MB
Dil:Türkçe

Torque Burnout oyunu,araba oyunları sevenlerin oldukça beğenebileceği drift yapacağınız bir oyundur. Seyircilerle dolu bir pistte,oyunun size verdiği görevleri yerine getiriyorsunuz. Kısacası kullandığınız araba ile şov yapacaksınız diyebiliriz,eğer araba oyunlarının tutkunuysanı bu oyunun kalitesini zaten anlayacaksınız. Oyunda sadece görevler bulunmuyor,ayrıca serbest sürüş yaparak daha fazla eğlenebilirsiniz.

Torque Burnout’ta lastikleri yakabiliyorsunuz,oyunda arabanız ile drift yaptığınız alanlar oldukça dar olduğu için haraketlerinizi daha dikkatli yapmalısınız. Arabanızla iyi dönüşler yapmalı ve çarpmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca arabanızı daha iyi kullanabilmek için lastikler bulunuyor ve bunları satın alarak arabınızı iyileştirebiliyorsunuz. Sizde hemen oyunu para hileli olarak indirerek bu eğlenceli oyuna katılabilirsiniz.

Kurulum

Oyunun SD Data'sını indirin,içerisinde bulunan "leagueofmonkeys.torqueburnout" isimli dosyayı android/data içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurun

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir