Torque Burnout 2.1.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu26.4 MB
  • ÜreticiLeague of Monkeys
  • KurulumOyunun SD Data'sını indirin,içerisinde bulunan "leagueofmonkeys.torqueburnout" isimli dosyayı android/data içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurun
qr code
  • Toplam İndirme : 1.340 views

Güncelleme Tarihi

Torque Burnout oyunu,araba oyunları sevenlerin oldukça beğenebileceği drift yapacağınız bir oyundur. Seyircilerle dolu bir pistte,oyunun size verdiği görevleri yerine getiriyorsunuz. Kısacası kullandığınız araba ile şov yapacaksınız diyebiliriz,eğer araba oyunlarının tutkunuysanı bu oyunun kalitesini zaten anlayacaksınız. Oyunda sadece görevler bulunmuyor,ayrıca serbest sürüş yaparak daha fazla eğlenebilirsiniz.

Torque Burnout’ta lastikleri yakabiliyorsunuz,oyunda arabanız ile drift yaptığınız alanlar oldukça dar olduğu için haraketlerinizi daha dikkatli yapmalısınız. Arabanızla iyi dönüşler yapmalı ve çarpmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca arabanızı daha iyi kullanabilmek için lastikler bulunuyor ve bunları satın alarak arabınızı iyileştirebiliyorsunuz. Sizde hemen oyunu para hileli olarak indirerek bu eğlenceli oyuna katılabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.