Touchgrind BMX 1.29 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu5.9 MB
  • ÜreticiIllusion Labs
  • KurulumOyunu kilitler açık olarak oynamak için önce SD Datayı indirip içerisindeki "se.illusionlabs.bmx" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından oyunun apksını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.008 views

Güncelleme Tarihi

Touchgrind BMX oyununda bisikletiniz ile gösteriler yapacaksınız. Bazen bisikletçiler için hazırlanan özel pistlerde bazense dış mekanlarda gösteriler yapacaksınız. Dışarıda bu gösterileri yapmaya çalışırsanız büyük yaralar alabileceğinizden dolayı bunun eğlencesini bir nebzede olsa yaşamanız için sizlere telefondaki bu oyunu öneriyorum. Bisikletinizle harika işler yapacağınız oyunda tek yapmanız gereken parmağınızla bisikleti yönetmek ve gösterişli hareketler yapmak.

Oyunda bir çok bisiklet kilitli oluyor ve bunları açmanızın tek ihtimali para kazanmak oluyor,buda zor olduğu için sizlere Touchgrind BMX oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz bisikleti alarak gösterilere hız kesmeden devam edebilecek ve hareketlerinizi sergileyebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.