Townsmen Premium 1.13.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu83.3 MB
  • ÜreticiHandyGames
  • Kurulum"townsmen-premium-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 331 views

Townsmen Premium oyununda kendi köyünüzü kuracak ve onu geliştireceksiniz. Bu oyunların google play storeda oldukça fazla çeşidi olsada Townsmen Premium oyunu onların arasında azda olsa farklı bir oyun olarak bizi karşılıyor. Bunun sebebi ise klasikleşmiş şehir,köy kurma oyunlarına göre daha fazla detay içeriyor ve yapıcağınız daha çok şey bulunuyor. Bir köy kurarken çoğu şeyi gerçekleştirebiliyorsunuz,isterseniz köyünüzü büyütüyor isterseniz içerisini düzenliyorsunuz.

Oyunun bir normal birde premium sürümü var ve aralarında cidden büyük farklar var. Bu yüzden sizlere oyunun hem premium versiyonunu hemde para hilesini sunuyoruz,bu sayede köyünüze ihtiyacınız olan her şeyi alabilecek ve hızlıca köyünüzü geliştireceksiniz. Sizde bu tarz oyunları seviyorsanız sitemizden para hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.