Toy Fun 0.9.5 Reklamsız Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu56.1 MB
  • ÜreticiRogue Co
  • Kurulum"toy-fun-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kruun.
qr code
  • Toplam İndirme : 177 views

Güncelleme Tarihi

Toy Fun oyunu kontrol ettiğiniz kuzu karakteri ile birlikte bulunduğunuz mekanı koruyacağınız bir oyundur. Oyun küçük yaşlı kişilere hitap ediyor,oyuna başladığınızda 4 mekanizma bulunuyor ve bu mekanizmalardan üzerinize oyuncaklar veya ayılar geliyor ve sizde kontrol ettiğiniz kuzu karakteri ile gelenlere renkli toplar atarak onların gelmemesini sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyunda bölüm mantığı yok siz ne kadar uzun süre devam edip ne kadar puan toplarsanız oyun o kadar sürüyor.

Oyunda,5 adet yanma hakkınız bulunuyor yani size doğru gelen oyuncakları eğer gelmesini engelleyemezseniz bunu 5. yapışınızda oyun orada bitiyor ve başa dönüp tekrar aynı şeyleri yaparak puan toplamaya çalışıyorsunuz. Oyun küçük yaşlı kişiler için eğlenceli olabilir,oyunu oynarken reklamlardan rahatsız olmamanız için Toy Fun oyununun reklamsız apksını sizlere sunuyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.