Transformers Rescue Bots 1.5 Kilitleri Açık Apk İndir

GeliştiriciBudge Studios
Sürüm:1.5
Kategori:OYUNLAR
Boyut:17.1 MB
Dil:İngilizce

Oyun dünyasının dört bir yanında farklı farklı problemler ve doğa olayları var ve sizde bunları durduracaksınız. Kimi zaman iklim şartlarından ve diğer şeylerden oluşan gök taşı yağmurları,çok soğuk bölgeler ve daha bir çok farklı sorunla karşı karşıya kalacağınız Transformers Rescue Bots oyununu Budge Studios google play mağazaları için çıkarmıştır. Dünyada bu kadar sorun olurken bu sorunlara el atıp onları çözebilme kapasitesine sahip olan tek ekip Transformers ekibi ve sizde bu ekipten biri olduğunuz için çözebilmekte onlara yardım edeceksiniz.

Oyunun farklı bir hikayesi ve görev yapısı bulunuyor, ama her şeyden en önemlisi oyun gerçekten aksiyonlu ve sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur. Sizde dünyayı doğal afetlerden kurtarmak için Transformers Rescue Bots oyununu indirin.

Kurulum

Öncelikle oyunun OBB dosyasını indirin, daha sonra içerisinden çıkan "com.budgestudios.TransformersRescueBotsHeroAdventures" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Ondan sonra hileli apk'yı indirip kurarak oyunu kilitleri açık bir şekilde oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir