Transformers Rescue Bots 1.5  Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu17.1 MB
  • ÜreticiBudge Studios
  • KurulumÖncelikle oyunun OBB dosyasını indirin, daha sonra içerisinden çıkan "com.budgestudios.TransformersRescueBotsHeroAdventures" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Ondan sonra hileli apk'yı indirip kurarak oyunu kilitleri açık bir şekilde oynayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.527 views

Oyun dünyasının dört bir yanında farklı farklı problemler ve doğa olayları var ve sizde bunları durduracaksınız. Kimi zaman iklim şartlarından ve diğer şeylerden oluşan gök taşı yağmurları,çok soğuk bölgeler ve daha bir çok farklı sorunla karşı karşıya kalacağınız Transformers Rescue Bots oyununu Budge Studios google play mağazaları için çıkarmıştır. Dünyada bu kadar sorun olurken bu sorunlara el atıp onları çözebilme kapasitesine sahip olan tek ekip Transformers ekibi ve sizde bu ekipten biri olduğunuz için çözebilmekte onlara yardım edeceksiniz.

Oyunun farklı bir hikayesi ve görev yapısı bulunuyor, ama her şeyden en önemlisi oyun gerçekten aksiyonlu ve sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur. Sizde dünyayı doğal afetlerden kurtarmak için Transformers Rescue Bots oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (3)

YORUM YAZ